2

Jak tak bardzo lubisz tych Chorwatów to i możesz im kibicować. Może i nie jesteś tym który gada, że Chorwacja będzie czarnym koniem rozrywek itp. (Były takie komentarze zaraz po transferze Rakiticia do Barcelony).

1

Każdy może popełnić błąd, ale i tak znajdzie się taka osoba która będzie Ci wytykała ten jeden błąd (np. nie postawienie przecinka, kropki itp.). A tak po za tym albo ja jestem ślepy, ale gdzie w twoim zdaniu jest błąd ? Prędzej to ona jest tą "analfabetką", ponieważ nie używa w zdaniach znaków diakrytycznych.

Oj Polacy to tylko narzekać potrafią ...

8

No to Cię zaskoczę. Na swoim terenie to Brazylia może minimalnie zremisować ale szanse na remis są nikłe. Faworytem meczu i całego FIFA World Cup jest reprezentacja Brazylii i każdego kogo zapytasz zawsze stawia na Brazylię.

Pozdrawiam :)

30

Rakitic już wam chyba mózgi wyprał.

1

Analfabeta to osoba który nie potrafi czytać, dysortografik to osoba która nie potrafi poprawnie pisać po Polsku. Najpierw trzeba wiedzieć co się piszę a nie oceniać innych.

3

Ludzie ... czy wy naprawdę nie rozumiecie, że nasz atak jest bardzo dobry ? Co z tego, że kupimy Aguero czy tam Reusa jak obrona nadal będzie dziurawa ?

3

Boże ... Kolejny niski napastnik w Barcelonie.

2

Ahh te piękne fantastyczne koszulki ...

1

Poprawcie ten cytat u dołu, "Barelona".

1

Podoba mi się bardzo ten napis "Mes que un club" z datą powstania Barcy, niby to mało widać ale fajne.

1

Ja tak sobie myślę co by się działo jakbyśmy wygrali z Elche i Getafe. Ale choćby jakbyśmy z tym Elche wygrali to nam by był potrzebny tylko remis a tak musimy się z nimi męczyć. No ale cóż nadzieja umiera ostatnia i będę wierzył, że wygrają na CN ale nawet jeśli nie wygrają to i tak kocham tę drużynę. Ale nawet jakby przegrali to są dwie strony medalu i zarząd zauważy bardziej, że coś trzeba zmienić plus do tego odejdzie większość sezonowców bo przecież wstyd kibicować drużynie która nic nie wygrywa. Ja się cieszę, że my docieramy do ćwierćfinałów i półfinałów Ligi Mistrzów, bo to świadczy o tym jak ta wspaniała drużyna jest dobra. Nie dramatyzujcie bo wiedzcie, że wiele świetnych klubów jest w dołku (np. Milan).

1

Tak, ale chodzi mi o to, że bardzo dobrze grają u siebie.

1

Proszę was. Dlaczego wszyscy dopisujecie sobie 3 punkty w meczu z Elche? Ta ekipa nigdy nie przegrała jeszcze u siebie !!!

1

"4) Komentując artykuły użytkownik zobowiązuje się pisać na temat." W regulaminie jest wyraźnie to napisane ale i wg. mnie powinno się tego przestrzegać. Najbardziej mnie zabolało jak ludzie pod tematem dot. pogrzebu Tito pisali o meczu Realu z Bayernem.

1

Hahah no to dowaliłeś mu xD

1

W sumie wiem, że to dziwne jest ale tym komentarzem poprawiłeś mi humor bo wiem że mogę być dumny jako kibic Barcelony z tak wielkiego trenera.

Dziękuję.

1

No i widzicie jak Barcelona sobie dobrze radzi poza "trawiastą" piłką nożną? Pamiętajcie, że Barcelona ma wiele swoich sekcji sportowych w których też odnosi sukcesy.

1

Śpieszmy kochać ludzi bo tak szybko odchodzą ...

1

Ja mam do was takie zasadnicze pytanie. Jaki związek ma mecz Realu z zawieszeniem sankcji transferowych Barcelony?

2

Gratulacje dla Realu Madryt ! Wygrali jak najbardziej zasłużenie i pogódźmy się z tą porażką. Barcelona grała dobrze ale Real okazał się lepszy oraz miał więcej szczęścia (Słupek Neya).

5

Niby to wam się wszystko zdaje, że oni nie zastąpią nam kiedyś pierwszej drużyny. Ale patrząc na tą bramkę zza połowy boiska trzeba przyznać, że aby tak strzelić bramkę trzeba mieć dużo siły no i nieco szczęścia nie zapominając o technice uderzenia bo ten strzał zagroził by nawet najlepszym golkiperom na świecie. Tu można przytoczyć zdanie "Cudze chwalicie swego nie znacie..."

1

Haha a ja chciałem avatar zmienić, myślałem że ktoś mi się włamał na konto. Administracjo gratuluje dobrego żartu z okazji prima aprillis, dałem się nabrać.

1

To jest takie fajne uczucie jak kibic niezbyt lubianej drużyny potrafi pogodzić się z porażką i nie zwala na sędziego a także widzi błędy swojego zespołu. Ja jakoś zawsze lubiłem wasz klub pomimo, że jestem za Barceloną a nawet zdarza się mi że wam kibicuje abyście wygrali. Jak przychodzi Gran Derbi to nie liczę aż tak na wygraną a o piękny, emocjonujący mecz a wygra go zawsze lepszy zespół.


Pozdrawiam Cię, Hala Madrid !

1

Jak na razie dajmy szansę temu trenerowi, pamiętam jak na początku sezonu ligowego wszyscy się ekscytowali że już wygraliśmy ligę mistrzów i puchar hiszpanii oraz La Ligę. Tylko, że po meczu z Bilbao nagle wszyscy stracili wiarę oraz po kilku przegranych meczach. Tak naprawdę wiem, że jest to głupie ale nawiąże do komentarza Szpakowskiego "Prawdziwych mężczyzn poznaje się po tym nie jak zaczynają a jak kończą" no i jednak coś w tym jest.

1

Myślę, że Hummels byłby bardzo dobrym zawodnikiem na środkową obronę. Ten zawodnik potrafi bardzo dobrze grać głową co by w duecie z Pique polepszyło znacznie nasze wykończenia z rzutów rożnych (Nie oszukujmy się tylko Pique u nas dobrze gra z głowy) + jeszcze do tego bardzo dobry przegląd pola oraz wzrost. No niestety ma jedną ale bardzo poważną wadę, jest bardzo kontuzjogenny ale to na pewno nie przeszkoda żeby go nie kupić. Ale co do reszty zawodników typu Vidal itp. niestety nie będziemy w stanie ściągnąć tylu zawodników w czasie jednego okna transferowego. A i nie zapominajmy, że nowe nabytki też muszą się przyzwyczaić do stylu gry zespołu czyli inaczej "zgrać się'.

1

Znaleźli się nagle lekarze na fcbarca.com.

1

Puyol wiedz, że zrobiłeś już wystarczająco dużo aby stać się najlepszym kapitanem tego klubu i legendą. Teraz się zastanawiam kto będzie podnosił nam puchar Ligi Mistrzów jeśli kiedyś wygramy? Bez Puyola to jest niestety nie ta sama Barcelona bynajmniej dla mnie, ponieważ mam do niego wielkie przywiązanie i jest to mój ulubiony zawodnik. Zamiast Testimo Barca można powiedzieć Testimo Puyol !

1

Gratulacje dla CR 7! Ale jedenastka jest niestety przegięta Iniesta? Xavi? Alves? ???

2

Ibrahimovic to pilkarz ktory sie nie pier***** z Guardiola i odszedl bo chcial byc traktowany tak samo jak Messi.

1

Mamy Sancheza i naprawde Aguero tu nam niepotrzebny. Jak juz kupywac to srodkowego obronce lub bramkarza (chociaz Bartra na SO jest dobry, bramkarz sie przyda)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?